Këto dasma janë të paharrueshme (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Të gjithë mundohemi që dasma jonë të jetë më e përkryera ndërsa harrojmë se dasmat perfekte harron më shpejt se dasmat "me probleme".

Në videon e mësipërme ju sjellim një përmbledhje dasmash që mbahen mend për momentet qesharake. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2013, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}