Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO)
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke na treguar më shumë se çdo herë tjetër.

Këngëtarja ka publikuar sot këngën “Maraz”, tepër ritmike dhe verore. Ajo shfaqet shumë sensuale e veshur me një fustan jeshil të errët ndërsa kërcen me një balerin.

Gjatë një momenti këngëtarja bën një piruetë dhe fustani i ngrihet duke na i treguar të gjitha. Anxhela duket tepër në formë dhe me siguri ka rënë disa kilogramë për klipin e ri.
Shtuar më 27/04/2019, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori