Fshihet nga turpi, shihni reagimin e qenit që shqeu jastëkët (VIDEO)
Pëlqej
Jennifer Kinderman nta Teksasi i Shteteve të Bashkuara, ka gjetur jastëkët e shqyer në dysheme dhe për këtë kishte vetëm një të dyshuar.

Derisa qeni i quajtur Abby lëvizte i pa shqetësuar, tjetri me emrin Tobby po fshihej prapa frigoriferit, ngaqë ishte ai që kishte bërë rrëmujën.

Vetëm kryerësit profesionist dinë të fshehin fajin, por jo edhe qeni im”, ka shkruar Kinderman lidhur me rastin.

Më poshtë mund të shihni reagimin e qenit pas kësaj situate të krijuar në Shqipëri.
Shtuar më 30/08/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori