Edhe kjo e quan veten këngëtare ... (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
"Unë jam bombë" titullohet kënga e një vajze me emrin Linda Morina, që po qarkullon ditëve të fundit në rrjete sociale.

fakt, kjo "këngë" nuk ka asnjë elemtn për ta konsideruar të tillë.

Edhe lëvizjet e vajzës në këtë vide klip janë të çuditshme.

Ndiqni më sipër videon për ta parë nëse kemi të drejtë apo jo. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2016, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori