Dua Lipa publikon këngën e re me grupin më simpatik në botë (VIDEO)
Prej shumë kohësh pritej publikimi i bashkëpunimit të Dua Lipës me grupin e njohur korean Blackpink.

Dhe tani bashkëpunimi sapo është lançuar.

Kiss and Make up është kënga që pritej si nga fansat e muzikës pop koreane po ashtu dhe të Dua Lipës.

Ky bashkëpunim do t’i sjellë mjaft sukses si këngëtares shqiptare në industrinë e muzikës aziatike po ashtu dhe të grupit mjaft të pëlqyer Korean, Blackpink në skenën ndërkombëtare.

Një strategji mjaft e mirë me një këngë mjaft ritmike për të gjitha audiencat. /intv/
Shtuar më 19/10/2018, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori