Do të shkriheni së qeshuri! Kjo do të thotë të bësh ski në gjendje të dehur (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në këto ditë të ftohta në dimër, gjëra më e bukur që mund të bëni është të shijoni dëborën duke bërë ski.

Është padyshim sporti më i preferuar i kësaj stine dhe shumë njerëz i janë drejtuar vendeve të patinazhit dhe skive për të kaluar pak kohë argëtuese.

Një video e shpërndarë online tregon një person të dehur i cili pavarësisht gjendjes së tij shumë të rënduar, vazhdon dhe kembëngul për të bërë ski.

I rrëzuar dhe i ngritur prej shumë herësh burri në video këmbëngul vazhdimisht dhe kjo gjë tërheq vëmendjen e të tjerëve të gjendur rreth e rrotull. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 17:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}