Çmendurira nga Amerika (VIDEO)
Pamje interesante nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në videon e mësipërme mund të shihni një përmbledhje dy minutëshe me video interesante nga ky vend, e ndërthurur me historinë, kulturën, showbizet dhe aktualitetin e këtij vendi.

Shihni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2012, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori