Bie nga kati i tetë, shpëton sepse i ngec fustani (VIDEO)
Një ukrainase 74-vjeçare ka rënë nga ballkoni i katit të tetë, ku kishte dalur për t'iu bërtitur disa muzikantëve të rrugës të cilët po bënin zhurmë dhe spo e linin të flinte.

Por gjatë rënies, ka qenë fustani i 74-vjeçares ai që e ka shpëtuar, duke ngecur. E moshuara ka qëndruar varur derisa kanë ardhur forcat e shpëtimit.

Shikoni më sipër ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2012, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori