Ibra shėnon golin mė qesharak tė vitit (VIDEO)

Shpesh jemi mësuar të shohim gola me mënyra nga më të ndryshmet nga Zlatan Ibrahimoviç. Por goli i fundit i shënuar ndaj Moldavisë ishte me të vërtetë i veçantë. Këtë herë, më shumë se aftësi e sulmue

 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%