Kinezi tregon se si u grabitėn nė Bulqizė (VIDEO)

Një shtetas kinez i grabitur disa kohë më parë në Bulqizë, ka treguar para kamerave se si është grabitur nga hajdutët. Por në fakt, lajmi nuk është grabitja por mënyra se si e spjegon grabitjen kin

 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A do ndikojë pagesa 5 euro në Rrugën e Kombit, në pakësimin e qarkullimit mes Shqipërisë dhe Kosovës?
20%
20%
20%