Zbuloni qytetet më interesante për të festuar në Europë (FOTO LAJM)

Pamje mahnitëse na vijnë në prag të festave nga vendet e Europes.

Disa të zbukuruara, disa të tjera me borë, kjo është atmosfera festive në qytetet më kryesore nga pema me ëmbëlsira në Paris, tek zbukurimet e ndërtesave në Barcelonë.

Nga boraStockholm tek zbukurimet në Prague.

Pamje që nuk duhet ti humbni dhe po ashtu sugjerime shumë të mira për të udhëtuar dhe kaluar aty festat e fundvitit. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2017, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori