Disa pamje magjepsëse në Norvegji (FOTO LAJM)

Nëse jeni një njeri që adhuroni udhëtimet dhe vendet e vecanta , larg nga zhurmat e qytetit Norvegjia është një vend ideal.

Temperaturat e ftohta, pyjet e shumta dhe klima e egër veriore janë ndër gjërat që e karakterizojnë këtë shtet kaq të popullarizuar.

Jehonat e historisë së pasur të këtij shteti janë të përhapura përgjatë tërë territorit, por atraksioni kryesor i Norvegjisë mbetet natyra.

Sidoqoftë, nëse vendosni të shkoni në Norvegji, rekomandohet t’i vizitoni bukuritë natyrore të këtij shteti të cilat vijnë në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori