Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Zhvilluesit besojnë se Google+ do e mundë Facebook-un
Në dispozicion për pak më shumë se një muaj dhe akoma në testim, Google+ i ka bindur disa zhvillues se ai do ta mundë rivalin Facebook.

Sipas sondazheve të reja tremujore, u zbulua se dy të tretat e 1,621 të anketuarve u përgjigjën pozitivisht, në lidhje me pyetjen nëse "Google+ do të arrinte Facebook-un".

Më shum se 68 për qind e të anketuarve besojnë se "pjesët" e tjera të Google-it - kërkimi, YouTube, dhe hartat, ndër të tjera - do të kenë një efekt të jashtëzakonshëm për Google+. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2011, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori