E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Zbulohet pajisja që ju mundëson t’i kontrolloni ëndrrat (VIDEO)

"Iband+" quhet pajisja që ju mundëson të kaloni në një gjendje të cilën ju mund t'i kontrolloni dhe të jeni në dijeni se jeni duke parë ëndërr.

Në një ëndërr “të kthjellët” ju e dini se jeni duke ëndërruar dhe ju mund të bëni gjithçka të dëshironi dhe ju shkon në mend.

Pajisja “Iband+” skanon dhe analizon valët e trurit duke ju bërë të vetëdijshëm se jeni duke parë ëndërr. /albeu.com/


Shtuar më 03/10/2017, ora 20:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori