Zbulohet aksidentalisht Galaxy Tab 4
Samsung zbulon aksidentalisht gjatë një fushate reklamuese për “Gear Fit” Galaxy Tab 4. Një reklamë për pajisjen në fjalë ka përmendur versionet 7-inç, 8-inç dhe 10.1-inç të Galaxy Tab 4 në mesin e produkteve tjera.


Madhësitë e ekraneve janë në përputhje me raportet e kaluara për tabletët që ende s’ju dihen emrat, e të cilët pritet të kenë rezolucion 1280">1280 x 800 WXGA TFT, procesor 1.2GHz quad-core dhe sistemin operativ Android 4.4 KitKat. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2014, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori