Zbardhen shifrat, sa do të kushtojë Samsung S9 dhe S9 Plus
Me dizajn pothuajse të njëjtë u prezantua në Kore, Samsung S9/S9+ me disa risi të reja.

Ai do të hidhet në treg më 16 mars dhe do të jetë po aq i suksesshëm sa Samsung S8/S8+, i cili që nga prezantimi vitin e kaluar u cilësuar si një nga produktet më të mira që kompania ka bërë ndonjëherë.

Ndaj, nuk janë bërë shumë ndryshime në Samsung S9 dhe S9+, në mënyrë që të ketë të njëjtin sukses dhe përdoruesit e S8 mund ta kenë të lehtë ta zotërojnë atë.

Në këtë model të ri, Samsung ka zhvendosur skanerin e gjurmëve të gishtave tek kamera.

Sa do të kushtojë një Samsung S8/ S8+?

S9 do të blihet për 719.99 dollarë dhe S9 Plus për 839.99 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori