Zbardhen detaje të reja për iPhonë 6
Ekrani i iPhone 6, i cili pritet të sjell madhësi të re dhe jo të zakonshme për telefonat e të Apple thuhet se do të jetë i bërë nga safiri. Sipas lajmeve të fundit iPhone 6 do të mund të jetë i bazuar në energji diellore.

Ja disa nga karakteristikat e mundshme të iPhone 6:

Retina 2 – YRGB Pikselë
SolarCharging përmes ekranit të iPhone
Ekrani me diagonale prej 5.1 inç – madhësi e njëjtë e telefonit
Kamera e pasme me 10 MegaPiksel
Mundësi incizimi të videove në 4K
Incizim i videos në 500 FPS
Ndriçimi 2 – 10 X Shpejtësi më të madhe të transferimit të të dhënave – Mbushje të Baterisë
MINI AUX, për ruajtjen e hollësisë së telefonit
Stereo Sound IN/Out. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2014, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori