YouTube, ‘çdo person në planet ka bërë 140 shikime’
Youtube.com
YouTube ka marrë më shumë se 1 trilion shikime online për videot e saj për vitin 2011-të. Kjo do të thotë se çdo person në planet ka bërë gjatë këtij vitit 140 shikime në rrjetin e videove.

YouTube gjithashtu ka publikuar edhe videot më të shikuara në SHBA. Sa I takon këngës video më e parë është ajo e Jenifer Lopez – On the Floor, e cila ndiqet nga LMFAO – Party Rock Anthem, Bruno Mars – the Lazy Song dhe Nick Minaj me Super Bass

Përveç video të këngëtarëve të njohur në top 10 është edhe Rebeka Black me këngën Last Friday Night. Kënga e saj është cilësuar si më e keqja në botë dhe për këtë arsye edhe ka marrë kaq shumë klikime. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2011, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori