YouTube bën ndryshimet më të mëdha në 6 vjet histori
YouTube ka zbuluar ridizajnimin më të madh në historinë e saj. Ajo i është përshtatur më shumë modelit të një rrjeti shoqëror. Në këtë ridizajnim videon e ngarkuara nga miqtë tuaj në rrjetin shoqëror Google+, shfaqen në qendër të faqes.

Në krahun e majë të, shfaqen videot të atyre kanaleve ku ju jeni abonuar. Po në këtë krah janë edhe dy butona për të bërë share në Facebook dhe Google+.

Ndërsa anën e djathtë janë videot që YouTube ju rekomandon juve.
Që prej hapjes së Google+, gjiganti i motorave të kërkimi është përpjekur që do produkt të ketë elementë të rrjetit social. /albeu.com/
Shtuar më 02/12/2011, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori