Xiaomi sjell smartfonin e ri Mi 4
Xiaomi zbuloi pak ditë më parë smartfonin e saj të ri Mi 4, i cili pritet të jetë konkurrent i fuqishëm në tregun që dominohet nga pajisjet e prodhuara nga kompania Apple dhe Samsung.

Mi 4 do të përmbajë një procesor Snapdragon 801 prej 2.5 GHz dhe një ekran prej 5 inç, 1080p">1080p, tha Lei Jun, që është shefi ekzekutiv i Xiaomi-it, në një aktivitet të organizuar në Pekin.

Shtuar më 21/09/2014, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori