WhatsApp lajmëron: Keni 68 minuta kohë për të fshirë mesazhet!
Pëlqej
WhatsApp do të sjellë një ndryshim të rëndësishëm, që ka të bëjë me fshirjen e mesazheve që janë dërguar.

Opsioni është në funksion prej kohësh, por pritet që t’i nënshtrohet një tjetër ndryshimi që lidhet me kohën.

Aktualisht, çdo person ka 7 minuta kohë për fshirjen e një mesazhi, por kjo kohë do të zgjerohet dhe do të kemi në dispozicion plot 68 minuta e 16 sekonda. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori