Volvo sjell modelin XC90 Excellence (FOTO LAJM)

Volvo ka prezantuar modelin e ri luksoz XC90 Excellence, i cili është një model thuajse identik me modelin XC90. Risitë e sjella në këtë model janë ato që të bëjnë të vëresh dhe bukurinë dhe veçantinë që i bën të dallueshëm këto modele nga njëri tjetri.

Volvo XC90 Excellence ka instaluar disa zmadhues të mirë, por kabina mund bëhet e qetë me gomat e Pirellit kundër zhurmës. Ndërkohë pritet që pas lançimit të tij të publikohen dhe detajet e tjera të cilat lidhen me këtë model. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori