Vjen tableti më i ri nga Xiaomi

Pëlqej
Kompania “Xiaomi” ka prodhuar tabletin më të ri të saj që quhet Mi Pad 3.

Kjo pajisje ka ekranin prej 7.9 inç me rezolucion 2048×1536 pikselë.
Mi Pad 3 ka një procesor të fuqishëm ‘MediaTek MT8176’, ndërsa kapaciteti i RAM memories është 4GB.

Ky tablet përfshin hapësirën ruajtëse prej 64GB, baterinë me 660 mAh dhe dy kamerat, atë kryesore me 13 MP dhe atë para me 5 MP. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2017, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori