Vjen së shpejti Nokia Lumia 925 (VIDEO)
Nokia Lumia 925
Surpriza e madhe nga Nokia për të martën, Nokia Lumia 925, me sa duket është shfaqur më herët. Pajisja e re Windows Phone mesa duket është fotografuar me ‘mirësjellje’ duke na sjellë një paraqitje të pajisje dhe pse jo me detaje, transmeton Krokodili.

Vetëm një imazh nuk mund të na tregojë asgjë, megjithatë bazuar edhe në thashethemet e mëparshme: që pajisja do të vijë me një trup metalik dhe me ekran me një rezolucion vërtet të madh; është përgatitur një video.

Kështu që për më shumë detaje po ju lëmë që të shijoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 14/05/2013, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori