E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Vjen forma e re e errët e Messanger
Për të gjithë përdoruesit, Messenger vjen me një ndryshim të madh.
Forma e re më e errët e bën aplikacionin Facebook Messenger paksa më të lehtë për syrin, por ju do të duhet të merrni lojën me emoji për t’a zhbllokuar atë, shkruan Insajderi.

Për të shtuar pamjen e errët, kaloni te menyja në iOS dhe Android dhe më pas dërgoni dikujt emoji të hënës.

Kjo do të rezultojë në një animacion të një tufe hënash që shfaqen në ekran. /albeu.com/

Shtuar më 12/03/2019, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori