Unaza Ö njofton për thirrjet dhe mesazhet telefonike (VIDEO)
Unaza inteligjente Ö e cila kryen funksionin e Bluetooth-it. Unaza është e përbërë nga një ekran njëngjyrësh OLED me rezolucion 64 x 32 pikelë dhe një buton me prekje, një bateri të karikueshme me kapacitet 40mAh, që do të zgjasë për katër orë përdorim me një karikim të vetëm dhe një procesor me shpejtësi 16MHz fuqizon pajisjen.

Ndërkohë që unaza mund të lidhet me telefonin inteligjent dhe ju lajmëron kur vijnë njoftime, mesazhe tekst ose thirrje telefonike.
Hapësira e brendshme është 256k me 16k RAM. Trupi i unazës është krijuar nëpërmjet një printeri 3D. Shikoni videon e mëposhtme për të parë se si funksionon kjo unazë inteligjente.

Për të parë se si funksionon unaza shikoni imazhet e videos. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 08:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori