Twitter ofron shërbimin e reklamave
Twiitter ka lëshuar një shërbim të ri për reklama. Rrejti social do të lejojë bizneset e vogla që të blejnë hapësirë për reklama në platformën e saj të mesazheve.

Një hap i tillë është marrë në përpjekje për të rritur të ardhurat nga reklamat.

Kompania e themeluar në vitin 2007, me bazë në San Francisco, lejon njerëzit që të shkruajnë mesazhe me 140 karaktere. Ajo ka më shumë se 100 milion përdorues aktivë dhe arrin një fitim prej 8 miliard dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2012, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori