TouchPad-i i HP-së, shitje të flakta, 99 dollarë për 16GB
Falë uljes së madhe në çmim, HP Touchpad ka shkuar nga një konkurrent në vështirësi i iPad-it në pajisjen që duhet ta kesh për momentin.

Njerëzit po e blejnë pajisjen HP TouchPad me çmimin 99 dollarë për 16 GB në internet, dhe kërkesat janë aq të shumta sa që serverat e HP-së po rrëzohen dhe shumë shitës me pakicë thonë se pajisjet janë shitur, megjithatë HP ka premtuar më shumë TouchPad-dë. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2011, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori