Top 5 videot e 2009-tes ne Yahoo! (VIDEO)
Albeu.com
Yahoo publikoi 5 videot më të shikuara në faqen e tyre të videove. E para është Megawoosh, e cila pasohet nga JK Divorce Entrance Dance, reklama e markës Evan, Kenga e Susan Boyle në Britain's Got Talent 2009 dhe Kercimi i bebit me Beyonce! Ja videot ...1. MEGAWOOSH
2. JK Divorce Entrance Dance
3. Reklama e Evan
4. Kenga e Susan Boyle ne Britain's Got Talent 20095. Kercimi i bebit me Beyonce!

Shtuar më 04/12/2009, ora 18:46
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori