Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM)

Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë.

Këtë vit pati shumë risi në teknologji dhe modele të ndryshme makinash nga kompanitë më të mëdha në botë.

Të gjitha konkuronin me njëra tjetrën për të tërhequr syrin e të pranishmëve.

Ndër makinat që ranë më shumë në sy sigurisht që ishin markat japoneze me vizionet e tyre futuristike dhe unike.

Secila nga këto makina është një kryevepër teknologjike. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori