Time-lapse nga tjetër botë, 28 orë në Dubai (VIDEO)
Nuk duket aspak një vend real Emiratet e Bashkuara, në të cilën ndodhet ‘Burj Khalifa’, grateçela më e lartë në botë, me 828 metrat e saj, ashtu si edhe në timelapsin e realizuar në harkun kohor të 28 orëve nga Gerald Donovan, një banor i Dubait.


Mijëra kanë qenë fotot e bëra për të realizuar këtë video, që tregon jetën e qytetit të mrekullive natën dhe ditën. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2013, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori