TENAA certifikon Samsung Galaxy Mega 2
Samsung Mega Galaxy 2 kaloi përmes FCC dhe tani ajo ka kaluar ne homologun kinez, TENAA. Telefoni ka një ekran 6 "LCD me rezolucio n720p(245ppi). Mega2 ka permasat 163,6x84.9x8.6mm dhe peshon 194g.
Gjithsesi, tableta e rangut te mesem perdor një procesor quad-core në frekuence 1.2GHz dhe 2GBRAM. Për fat të keq, specifikimet e TENAA nuk ekonfirmojnë nëse ky është 64-bit Snapdragon 410 ose një Snapdragon 400 rregullt. Phablet do te perdore Android 4.4 Kitkat. Galaxy Mega 6 ka një kamera 13MP kryesore dhe një kamera per selfie 5MP. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori