Telefoni më i shtrenjtë në botë
iPhone 4 Diamond Rose
iPhone 4 Diamond Rose i krijuar nga Stuart Hughes është realizuar me më shumë se 500 diamantë dhe kushton 5 milionë dollarë. Një cmenduri e vërtetë që bashkon luksin me teknologjinë.

Pulsanti i navigimit është realizuar në platin dhe me diamantë rozë. Objekti është i bukur, i shtrenjtë dhe në botë ka vetëm dy modele të tilla.

Ka shumë mundësi që këto dy modele të nisen drejt Dubait, atje ku jetojnë njerëzit më të pasur të botës.
Shtuar më 13/11/2010, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori