6 telefonat me ekran të madh më të mirë të 2014-s (FOTO LAJM)

Samsung Galaxy Mega është më i madh se SGS4, ka ekran 6.3 inç, parametrat 167.6 x 88 x 8mm dhe peshon 199 gr. Ka rezolucion 1280 x 720 piksel dhe memorjen e brendshme 8 Giga, kështu do të keni shumë hapësirë për foto, lojëra dhe muzikë.
Ekranet e telefonave po bëhen gjithmonë e më shumë të mëdhenj. Pajisjet e mëdha nuk kanë vetëm ekranin të madh, por edhe baterinë, e cila zgjat më shumë se një telefon inteligjent me përmasa normale.

Do të jetë pak e vështirë që këta telefona të mbahen në xhep ose në dorë, kështu që së shpejti do të keni nevojë për një çantë enkas për ta.

Shihni më sipër fotot dhe detajet e 6 telefonave më të mirë të 2014-s me ekranmadh. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2014, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori