6 telefonat me ekran të madh më të mirë të 2014-s (FOTO LAJM)

HTC One max ka rezolucion 1920 x 1080 piksel dhe ekrani ka madhësi 5.9 inç. Sistemi që përdoret është Android 4.3 dhe Sense 5.5. Ka peshë 217 gr dhe përmasa 164.5 x 82.5 x 10.29 mm. Altoparlantët BoomSound i japin mundësi adhuruesve të muzikës dhe të filmave, që të mos përdorin kufjet sepse volumi i zërit është shumë i lartë. Bateria është 3300mAh dhe ju nuk mund ta ndërroni sepse gjendet në telefon.
Ekranet e telefonave po bëhen gjithmonë e më shumë të mëdhenj. Pajisjet e mëdha nuk kanë vetëm ekranin të madh, por edhe baterinë, e cila zgjat më shumë se një telefon inteligjent me përmasa normale.

Do të jetë pak e vështirë që këta telefona të mbahen në xhep ose në dorë, kështu që së shpejti do të keni nevojë për një çantë enkas për ta.

Shihni më sipër fotot dhe detajet e 6 telefonave më të mirë të 2014-s me ekranmadh. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2014, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori