Tani mund t'i fshini mesazhet në WhatsApp, para se t’i shikoje lexuesi
Shumë prej nesh kemi dërguar të paktën një mesazh ose një fotografi marrësit të gabuar ose jemi penduar për një mesazh që kemi çuar në nerva e sipër.

Por falë një veçorie të re në WhatsApp, ditëve kur jeni penduar për një gjë të tillë u ka ardhur fundi.

Aplikacioni për mesazhe është duke e lëshuar veçorinë e re ‘Delete for Everyone’ (Fshije për të gjithë), e cila do t’ju lejojë që t’i “zhdërgoni’ mesazhet.

Përdoruesit do të kenë vetëm pesë minuta kohë prej dërgimit të mesazhit e deri tek fshirja e tij, dhe vetëm mesazhet që s’janë hapur nga marrësi mund të fshihen.

WhatsApp së shpejti do ta lëshojë një përditësim me këtë veçori të re për të gjithë përdoruesit e iOS dhe Android në mbarë botën. /albeu.com/Shtuar më 16/09/2017, ora 19:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori