Swarovski zbukuron aksesorët e Samsung (FOTO-LAJM)

Ora e re inteligjente Gear S dhe tableti Galaxy Note 4 janë të disponueshëm dhe në versionet prej floriri dhe argjendi dhe janë të zbukuruar nga gurët e çmuar Swarovski.

Kjo gjë është bërë i mundur falë marrëveshjes që Samsung ka realizuar me Swarovski për bashkëpunimin në prodhimin e versioneve special të aksesorëve për kompaninë gjigante Koreane.

Kristalet Swarovski duken tepër bukur në orën inteligjente Gear S, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për Note 4. Shtimi i gurëve e ka bërë më të trashë Note 4 dhe nuk të jep një ndjesi të mirë kur e mban në dorë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori