Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Surprizon iPhone nxjerr modelin që sfidon Galaxy Note 8
Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania Apple.

Kompania e themeluar nga Steve Jobs do të prezantojë modelin e pa parë e dëgjuar më parë: iPhone Edition, i cili pritet të jetë rivali i Samsung Note8.

Lajmin e konfirmon “9to5Mac” e cila zbulon se ky prototip do ti bashkangjitet dy modeleve iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.

Ende nuk dihen specifikime lidhur me këtë celular, pasi drejtuesit e Apple kanë preferuar të mbajnë çdo gjë të fshehtë për ceremoninë inauguruese më 12 shtato
Shtuar më 06/09/2017, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori