Supermakinat e fundit në dritaren e Albeut (FOTO-LAJM)

Të apasionuarit pas makinave të bukura nuk harrojnë të marrin një aparat fotografik për të kapur foto me makinat më të bukura dhe më të shtrenjta sapo ato dalin në qarkullim. I tillë është edhe seti i fotove që ju do të shikoni më lartë, i përzgjedhur nga Albeu.

Disa prej tyre të hedhura nëpër rrjete sociale dhe disa të tjera të publikuara nga ueb-sajte të ndryshme, fotot janë bërë në vende të ndryshme dhe nga njerëz të ndryshëm. Në to do të gjeni, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Ferrari, Mercedes McLaren, etj.

Shumë prej fotove janë bërë në qytetet më të mëdha europiane por nuk mungojnë foto edhe vendet aziatike apo amerikane. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2012, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori