Suedi, njė super hotel nė njė avion Boeing 747 (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kush ulet nė aeroportin e Stokholmit nė Suedi mund tė zgjedhė vetė nėse dėshiron tė qėndrojė ende nė avion. Jo shumė larg metra nga aeroporti ėshtė njė hotel i quajtur Jumbo Stay, i cili ngrihet mbi njė Boeing 747.

Nė kėtė hotel-avion mund tė gjesh dhoma tė cilat disa kanė edhe banjo private, njė bar mjaft luksoz por kush ka deshire mund te porosise edhe njė suite nė kabinėn e pilotit. Dhe gjithcka me pamje nga aeroporti. Pas kėsaj panorame tė gjithė do tė pyesnin pėr ēmimet e dhomave? Ato variojnė nga 67 deri nė 140 euro nata. /albeu.com/
Suedi, njė super hotel nė njė avion Boeing 747

Shtuar më 04/01/2013, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.