Suedi, një super hotel në një avion Boeing 747 (FOTO-VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kush ulet në aeroportin e Stokholmit në Suedi mund të zgjedhë vetë nëse dëshiron të qëndrojë ende në avion. Jo shumë larg metra nga aeroporti është një hotel i quajtur Jumbo Stay, i cili ngrihet mbi një Boeing 747.

Në këtë hotel-avion mund të gjesh dhoma të cilat disa kanë edhe banjo private, një bar mjaft luksoz por kush ka deshire mund te porosise edhe një suite në kabinën e pilotit. Dhe gjithcka me pamje nga aeroporti. Pas kësaj panorame të gjithë do të pyesnin për çmimet e dhomave? Ato variojnë nga 67 deri në 140 euro nata. /albeu.com/
Suedi, një super hotel në një avion Boeing 747

Shtuar më 04/01/2013, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit