Spotify, me 1.4 milion përdorues brenda muajit në SHBA
Spotify ka pasur një lëshim të suksesshëm në SHBA duke arritur 1.4 milion përdorues për shërbimin e tij të muzikës në muajin e parë.

Sipas një artikulli në All Things Digital, shërbimi i muzikës është akoma në dispozicion të limituar beta dhe nuk është në dipozicion për publikun e gjerë.

Ekspertët e industrisë thonë se shërbimi dixhital i muzikës do të vazhdojë rritjen në tregun e SHBA-së pasi të bëhet publik. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2011, ora 19:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori