Sony zbulon se kur do t’i prezantoj lojërat më të reja të PlayStation 5
Kompania e madhe "Sony", ka zbuluar se kur do t’i zbulojë më të rejat e playstation-it.

Kohët e fundit u konfirmua se loja Returnal do ta dalë në treg gjatë muajit mars, kurse Forbidden West dhe Ratchet-Cland do të lëshohet më vonë gjatë këtij viti.

Ndërsa ato që po punojnë jashtë zyrave të "Sony"-t, janë; Ken Bridge of Spirits, që do të dalë në mars, Solar Ash në qershor dhe Stray and Ghostwire, gjatë muajit tetor.

Për të mos harruar, "Sony" këtë vit do të nxjerrë edhe disa lojëra të tjera./
Shtuar më 17/01/2021, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori