Sony sfidon Apple-in me dy modelet e reja S1 dhe S2
Sony
Sony i beson sistemit operativ Android dhe publikon dy modelet e reja te telefonise celulare duke u perpjekur keshtu te rimarre tregun qe deri tani eshte dominuar nga Apple me ane te modeleve te fundit te iPad-it.

Me nje periudhe kohore nje vjecare nga Steve Jobs edhe kompania gjigande e Tokios po pergatitet te dale ne treg, ne tetorin e ardhshem me dy modelet e reja me emrin e koduar S1 dhe S2, te cilet shoqerohen me dy dizajne dhe karakteristika inovatore me te vetmin qellim qe ne 2012- en te jene me te besuarit dhe me te kerkuarit ne tregun e teknologjise celulare.

Ky publikim nga Sony vjen menjehere pas reklamimit nga Apple te disa imazheve te reja te iPhone-5. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2011, ora 19:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori