Sony prezanton Xperia Z3 (FOTO-LAJM)

Vetëm 6 muaj pas prezantimit të Xperia Z2, Sony ka prezantuar tashmë zyrtarisht Xperia Z3. Smartfoni ka një cip Snapdragon MSM8974AC quad-core 2.5GHz, së bashku me 3GB RAM dhe grafike Adreno 330. Nuk ka ekran 2K, por si të gjithë anëtarët e rinj të familjes Xperia ka rezolucionin prej 1080p.

Z3 vjen me ekran 5.2 inç sikurse edhe paraardhësi i tij. Opsionet e ngjyrave përfshijnë: te bardhe, te zeze si dhe ngjyre bakri dhe meltalike. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori