Sony nxjerr në treg Xperia M me çmim ekonomik (VIDEO)
Sony nxjerr në treg modelin e ri Xperia M 4-inch i cili ka një ekran 854x480, një procesor dual-core 1GHz, një kamera 5-megapixel, 1GB RAM dhe 4GB per ruajtjen e te dhenave, tezgjerueshme nëpërmjet kartave microSD.

Kompani nuk ka njoftuar ende detaje mbi çmimin por Xperia M do të ofrojë "Përvojen unike të Sony me një çmim të ulet". /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2013, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori