Sony, me dy telefona të rinj
Sony përgatitet të sjellë në treg dy telefonë të rinj. Njëri prej tyre është pajisja tablet me emrin Togari e cila vjen me ekran 6.44 inç Full HD ndërsa modeli i dytë do të jetë Honami.
Ky telefon do të ketë ekranin e ndjeshëm në prekje me diagonale prej 5 inç në Full HD, procesorin me 2.3GHz quad-core Snapdragon 800, kamerë të pasme me 20 mega-piksel, bashkë me sensorin Cybershot CMOS dhe thjerrëzat e markës Carl Zeiss. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori