SmartWatch 3, rezistente ndaj ujit
Pëlqej
Sony lancon muajin e ardhshëm orën inteligjente SmartWatch e cila nuk do të ketë si sistem operativ Andoid Wear, por një sistem, i cili është dizajnuar posaçërisht nga kompania Sony.

Ekrani do të ketë formën e një katrori dhe do të ketë një rezolucion më të lartë. Paraqitja do të jetë kundërrefleks, gjë e cila nuk do të ndihmojë në përdorimin e orës në ditët me diell. SmartWatch 3 do të jetë rezistente ndaj ujit dhe ndaj pluhurit. /albeu.com//

Shtuar më 15/08/2014, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori