Smartphonët më të mirë në treg (FOTO-LAJM)

iPhone 5: Kompania “Apple” me anë të cilësisë dhe ekskluzivitetit ka siguruar një numër të pabesueshëm të adhuruesve të “kultit të Apple-s”, iPhone-t. Modeli i pestë është një seri në vazhdimësi.

Kompanitë botërore të prodhimit të telefonave janë gjithmonë në garë për të sjellë risitë e fundit teknologjike. Gjatë vitit 2013 shitja e telefonave të mençur ka pasur një bum të madh. Apple dhe Samsung, dy kompanitë më të mëdha në këtë fushë kanë mbizotëruar tregun, por nuk kanë munguar edhe marka të tjera të cilat kanë pasur shitje të konsiderueshme. /albeu.com/


Shtuar më 18/10/2013, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori