Shumë pak e njohin, por ky telefon është ndër më të mirët
Oppo R11 krahasimet me OnePlus 5 i ka të pashmangshme duke marrë parasysh marrëdhënien midis dy kompanive. Çështjet se kush zotëron atë mënjanë, Oppo R11 u njoftua përpara dhe mundi OnePlus 5 në treg.

Oppo R11 ndërton trashëgiminë e R9 me një ekran 5.5 "AMOLED të mbështjellë në një trup alumini. Si fillim, R11 është telefoni i parë që erdhi me Snapdragon 660, chipsI më i fundit i cilësisë së lartë të Qualcomm, përveç rritjes së shpejtësisë, S660 thuhet të përmirësojë seriozisht aftësitë e imazhit të dritës së ulët dhe të portretit, përcjell Albeu.com.

Dhe fotografia është ajo ku Oppo është duke u përpjekur të përmirësojë, por madje të dalë jashtë konkurrencës. R11 bashkohet me një listë në rritje të telefonave për të shfaqur një kamer të dyfishtë me lente dhe me kënd të gjerë. Panorama me rezolucion të lartë dhe video 4K plotësojnë syzet e jashtme të ngurta të kamerës. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori