Shuhet Windows Phone
Microsoft do të ndalojë zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone.

Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft ka njoftuar përmes rrjetit social Twitter se do të ndërpritet zhvillimi i aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone.

Ai ka njoftuar se përkrahja për celularët e tanishëm do të vazhdojë me arnime të sigurisë dhe problemeve tjera. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2017, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori