Shkencëtarët zhvillojnë skanin më të qartë të shatzanisë që është përdorur ndonjëherë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pamjet që shikoni më sipër janë të mundësuara përmes skanimit më të pastër të shatzanisë që është përdorur ndonjëherë më parë.

Në pamje duket një fetus vetëm 20-javësh që lëviz në mitër.

Kjo teknologji do të ndihmojë në kapjen e anomalive të fetusit më shpejt se asnjëherë më parë. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2017, ora 22:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}